Teröristbaşı Gülen'den yeni talimat

İstihbarat birimleri , FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in militanlarına 'Dünyayı kendinize inandırın' talimatı verdiğini deşifre etti.

haber7
0

15 Temmuz alçak darbe girişimini planlayan ve uygulamaya geçiren FETÖ , militanlarını dünya kamuoyunda masum göstermek için harekete geçti.

İstihbarat birimleri , terörist başı  Fetullah Gülen  in militanlarına "Dünyayı kendinize inandırın" talimatını verdiğini deşifre etti.

Lobi faaliyetlerini artıran FETÖ nün çıkardıkları ihanet dergilerindeki yazıların satır aralarına , üyelerine ulaştırmak istediği mesaj ve talimatları gizlediği de belirlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ABD ziyareti sırasında ABD den iadesini istediği Gülen in , The Washington Post ta yayımlanan yazısı da projenin bir parçası olarak değerlendirildi.

FETÖ nün kapatılan dergisi "Sızıntı" , "Çağlayan" ismiyle yeniden basıldı ve örgüt tarafından dünya ülkelerine dağıtıldı. FETÖ elebaşının dergide taktikler vererek , dağılan örgütü motive etmeye çalıştığı belirlendi. Gülen , militanlarından kendilerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =