Bakan Çelik ten domates çıkışı: Helali hoş olsun ama...

GIDA , Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk  Çelik  ,  domates  üzerindeki tartışmalara değinerek ,  domates  tarladan 2 liradan çıkıyor ,  Helali   hoş   olsun  , çıksın.  ama  pazarda 8 lira ise hesap sorulacak yer 2 lira ile 8 lira arasındaki paranın nerey

hurriyet
0

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun (TKDK) Antalya Expo 2016 Kongre Merkezi’nde düzenlediği ’10’uncu Yılımızda Kırsal Kalkınma Buluşması’na katılan Gıda , Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk  Çelik  , buradaki toplantıyla Expo Antalya’nın yeni döneminin açıldığını söyledi. Expo’nun 6 ay hizmet verdiğini ve 5 milyon kişiyi ağırladığını hatırlatan  Çelik  , "Bu cazibe merkezinin Antalya’nın geleceğine hizmet etmesine yönelik çalışmalarımızı değerlendiriyoruz. Yeni sahibi ile birlikte buranın canlılığı güzel bir noktaya taşınacak" dedi.

GIDA SAVAŞLARI BAŞLAYACAK

Bakan  Çelik  , tabiatın tahribatla karşı karşıya olduğunu belirterek , doğanın tahribatının aslında insanın tahribatı olduğunu söyledi. Bilimsel verilere göre dünyada 15 yıl içinde 700 milyon insanın bulundukları ülkeleri , şehirleri terk edeceğini dile getiren  Çelik  , şöyle devam etti:
"2030 yılına kadar 700 milyon insan hareket edecek. Bugün 10 milyon Suriyelinin derdine deva ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =