Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılacak!

Türkiye’de ve dünyada “araştırma üniversitesi” olarak öne çıkan İbn Haldun Üniversitesi ,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Başakşehir’de açılıyor.

haber7
0

İstanbul’un örnek ilçesi  Başakşehir  , ilk üniversitesine kavuşuyor. Türkiye’de ve dünyada “araştırma üniversitesi” olarak öne çıkan  İbn Haldun Üniversitesi  , Başakşehir’de eğitime başlıyor. Üniversitenin açılış töreni 20 Mayıs Cumartesi günü Saat 10:00’da  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak. 

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV)  tarafından  Kayaşehir‘de kurulan İbn Haldun Üniversitesi’nin açılış programı , 4. Uluslararası İbn Haldun Sempozyumu ile birlikte yapılacak.  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin katılımı ile gerçekleşecek programa üniversitenin mütevelli heyetinde yer alan  Başakşehir  Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da katılacak. 

Sempozyum düzenlenecek

Açılışın ardından gerçekleştirilecek olan 4. Uluslararası İbn Haldun Sempozyumu ise dünyanın sayılı üniversitelerinin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =