AÖF vize sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak?

 AÖF   vize  sınavları için heyecanlı bekleyiş sürüyor.  AÖF   vize  sınavlarına girecek olan adaylar merakla  AÖF   vize   sınav  yerlerinin açıklanmasını bekliyor. Merakla beklenen sınavlar 29-30 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

milliyet
0

AÖF  vize   sınav  tarihleri belli oldu. 29-30 Nisan da gerçekleştirilecek olan  AÖF   vize  sınavı için  sınav   yerleri  ise hanüz açıklanmadı.  AÖF   vize   sınav   giriş  yerlerinin kısa  zaman  içinde açıklanması bekleniyor. 

Bu yıl Açıköğretim Fakültesi sınavlarında öğrencilere ilk defa açık uçlu sorular sorulacak.  sınav  bu yıl 4 farklı programda yer alan dersler için sorulacaktır. Bu dersler Sosyoloji , Felsefe , Türk Dili ve Edebiyatı ile Tarih programlarıdır. Bu programların da sadece birer dersi için bir soru sorulacaktır.

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE  zaman  YAPILACAK? 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri , 3 dersten kalmaları durumunda ve bu 3 dersi geçmeleri halinde mezun olabilecek olan öğrenciler için 3 ders  sınav  hakkı tanınmaktadır.  Üç ders sınavına girmek için de öğrencinin başarısız bulunduğu üç ders için güz ya da bahar döneminde kayıtlarını yapmış olması gereklidir. Anadolu Üniversitesi’nin resmi internet sitesinden yapılmış olan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =