Balıkesir Edremit te Aygün Y. boşanma davası açtığı eşi tarafından öldürüldü

 Balıkesir  in  Edremit  İlçesi nde , 38 yaşındaki 2 çocuk annesi  Aygün  Y. ,  boşanma   davası   açtığı  46 yaşındaki  eşi  B.Y.  tarafından  bıçaklanarak öldürüldü.

haberturk
0

Balıkesir in  Edremit  İlçesi nde , 38 yaşındaki 2 çocuk annesi  Aygün  Y. ,  boşanma   davası   açtığı  46 yaşındaki  eşi  B.Y.  tarafından  bıçaklanarak öldürüldü.

Dün saat 22.30 sıralarında polisi arayan  Aygün  Y. , kendisini aldattığı için  boşanma   davası   açtığı  , bir süredir ayrı yaşadığı  eşi  B.Y. nin Camivasat Mahallesi , Gaziilyas Caddesi , Çıkmaz Sokak taki bir apartmanın üçüncü katında bulunan evinin kapısına dayandığını belirtip , yardım istedi. Söz konusu adrese gelen polis ekipleri , B.Y. yi bulamayınca , ayrıldı.

Ancak , aynı apartmandaki erkek kardeşinin evine girdiği ve geceyi burada geçirdiği belirlenen B.Y. , iddiaya göre eşinin evden çıkmasını bekledi. Sabah evinin yakınında , garson olarak çalıştığı lokantaya gitmek için evden çıkan  Aygün  Y. nin apartmanda önünü kesen B.Y. , barışmak istediğini söyledi.  Aygün  Y. ise  boşanma   davası   açtığı  eşinin bu teklifini geri çevirdi.

Sinirlenen B.Y. , kardeşinin evinden aldığı ekmek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =