Spotify ın yeni halini gördünüz mü

 Spotify  , henüz çok az sayıda kullanıcıya sunulan ,  yeni  bir tasarımı test ediyor. İşte  Spotify  ın  yeni  tasarımı...

hurriyet
0

Spotify dünyadaki en popüler dijital  son  dakika haberleri">müzik  yayını hizmeti. En  son   son  dakika haberleri">Eylül  ayında yapılan açıklamaya göre uygulamanın 40 milyon kayıtlı kullanıcısı var. 

Şirket şimdi ,  son  dakika haberleri">mobil  uygulamasında albüm kapaklarını daha ön plana çıkaran  yeni  bir  tasarım  deniyor. Android Police in yaptığı habere göre ,  Spotify  bu arayüz değişikliğini sınırlı sayıda  son  dakika haberleri">Android  kullanıcısı üzerinde deniyor , yani uygulamanın  yeni  görünümü henüz herkese açık değil.

Yeni arayüzde oynatılan müziğin albüm kapağı tüm ekranı kaplıyor , ekranın altına doğru kararan kapağın üstüne kontrol tuşları yerleştirilmiş. Ekrana dokunmak kontrolleri gizliyor ve ekranda sadece albüm kapağı ve ekranın en altında ilerleme bar kalıyor.

Ayrıca , bu değişikliklerin dışında ,  Spotify  liste tuşunu paylaşma tuşu ile değiştiriyor; karıştırma ve tekrarlama tuşlarını da kaldırıyor.

Spotify ın bu değişiklikleri tüm kullanıcılara nasıl sunacağı henüz belli değil. Şu an test aşamasında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =