Merdinliler ödüle doymadı!

Dünya Basın Mensupları Derneğinin düzenlediği 6. Yıl etkinliklerinde Mardin’liler çeşitli dallarda “YILIN EN İYİLERİ” ödüllerini alarak büyük sükse yaptı.

haber7
0

Genel Başkanlığını Muzaffer Tunç’un yaptığı DBMD’nin  geleneksel olarak  düzenlediği “YILIN EN İYİLERİ” etkinliklerinin  6.sına  siyaset , iş , eğitim , spor , sanat , sivil toplum kuruluşları yabancı ülke temsilcileri ve basın dünyasından yoğun bir katılım oldu. saat 18.00 de başlayıp 23.00 e kadar devam eden 6. Yıl etkinliğinin sunumunu gazeteci Mehmet  Remzi Tanış  yaparken birçok başarılı kişi ve kurum dallarında ödüllendirilerek başarı belgesi ve plaket verildi.

“2016 YILININ EN BAŞARILI KANAAT ÖNDERİ” ödülünü  Mardin  Dernekleri Federasyonu (MARDİNFED) Genel Başkanı İbrahim BİTER ,  “2016 YLININ EN BAŞARILI STK LİDERİ” Ödülünü Mardinli İş Adamları Derneği (MARİŞ) Başkanı Abdulkadir AKKUŞ ,”2016 YILININ EN BAŞARILI İŞ ADAMI” Ödülünü KADOİL Holding yönetim kurulu Bşk yrd. Yasin KADOOĞLU ve “2016 YILININ EN İYİ YAZARI”Ödülünü MARİŞ başkan yardımcısı Gazeteci-yazar Mehmet Remzi TANIŞ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =